KONST / Oljemålningar / Oljemålning 12713076
nr 1271 3076
Oidentifierad konstnär. Söderkåkar. Signerad Willebrand. Olja på duk, 60x70 cm
Utrop:
600 kr
måndag 26 augusti 2019
kl 19:42:33
26 aug
Stockholm
Läs mer om Stockholm